Rokmūzikas apskati

16.02.2009.

Miley Cyrus – Breakout (2008)

Filed under: 2000. gadi,Psihodēliskais roks — Ausmkrēslis Rūdolfs @ 23:20
Tags: ,

Kā zināms pseido-puķudēlijas padibenes (šeit savu noziloto roku paceļ augsti godātais raksta autors Ausmkrēslis Rūdolfs)  savu nožēlojamo ikdienu pavada rokoties pa dažādakajiem šiz-roka avotiem, cerībā ka izdosies atrast kaut ko ievērības cienīgu. Maigā zēna ar patīkami nosmēķēto balsi un Bon Džovi ietekmēto frizūru rokas atmaigst, kad viņš savām ausīm izdzird ko ļoti patīkamu un citiem psihodēliķiem nezināmu, tad nākās iesaukties : “OOO, tas ir šizafromiskais albums kopš Ringo Stārs paņēma rokās ģitāru un pieskārās savām ūsām, tā panākot mentālu ornitoloģiju…”

Bet tagad ir laiks apstāties, aizvērt acis, iekārtoties krēslā, atvērt acis, sākt psihot, beigu beigās izspļaujot to sasodīti rūgto kafiju ar sarkanbaltzaļo sēņu ekstraktu un iekliegties :  “Šitādu sūdu es nerecenzēšu!” Tas psihodēliskā/progresīvā roka emiķim ir augstākais novērtējums…

Bet vairāk parunāsim par pašu Mailiju. Mailijai kā zināms ir divas sejas – Mailija Sairusa un Hanna Montana. Hanna ir īstākā progroka snobe, kas spēj izgruzīt rūdītākos Džeimsa Blanta fanus. Bet Mailija sevī iemieso kaut ko no 13th Floor Elevators psihotropā rokendrolla un My Bloody Valentine shoegaze elementiem. Bet par Sairusas vokālu var runāt stundām ilgi – tas izklausās pēc Nīla Janga, kas nolēmis mainīt dzimumu.

Runājot par albuma dziesmām – vēlos īpaši izcelt Tropu mežu asaru ietekmēto dziesmu ar pašas Mailijas vārdiem 7 things, kas skar nopietnas tīņu pipardēļu problēmas (lai kādas tās būtu, parasti pie otrās dziesmas es esmu tādā lopā, ka sāku dziedāt Līvu dziesmas) Vēlos izcelt Pink Floyd ietekmētos snobu eposus četru minūšu garumā “These Four Walls” un Fly on the Wall“. Ļoti atklāta un kaila līdz pat kaulam ir dziesma numur desmit Simple Song, kurā Misis Sairusa stāsta par saviem kuģīšiem un Džefriju Stīlu.

Kopumā domāju, ka albums ir viens no izcilākajiem pseido-hipsteru-HC-pishadēlijas paraugiem, kopš Džeisons Pīrss satika Pīteru Kemberu. Un ir droši liekams psihotropisko popšu zelta vārtos kopā ar Britnijas debijas albumu, Bon Džovi diskogrāfiju un jaunajiem Toma Jorka matiem.

Albumam lieku 10 zvaigznes no 11

3 komentāri »

 1. aaaaaaaahh!

  Mailija šmailija.
  Nevienu nepiš mūzika, ja klipā redzama nepilngadīgā.

  čista Drāte.

  Komentārs by gribu_hujeet — 17.02.2009. @ 20:03

 2. Sito psihadeliju nedrikst nenovertet! :@

  Komentārs by viper — 18.02.2009. @ 20:17

 3. Pati forshaka;****[lové]

  Komentārs by Laura — 31.03.2009. @ 17:18


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: