Rokmūzikas apskati

18.02.2009.

“Haizivs epizode”

Filed under: 1960. gadi,Muzikālie vecumi — Jānis @ 20:04
Tags: , , ,

eRoks jeb Rokmūzikas apskati šodien atkāpsies no ierastā (cik nu tas var būt ierasts dažās dienās) formāta, lai uzsāktu muzikālo jaunumu un vecumu apskatu sēriju. Muzikālajos vecumos varēsiet lasīt par dažādiem ar rokmūziku saistītiem notikumiem pagātnē, savukārt muzikālajos jaunumos tiks reklamētas mazpazīstamas grupas. Šoreiz muzikālajos vecumos – tā saucamā “haizivs epizode”.

Haizivs epizode jeb haizivs incidents bija notikums “Edgewater” viesnīcā Sīetlas pilsētā ASV 1969. gada 28. jūlijā. Tajā esot bijis iesaistīts Led Zeppelin menedžeris Ričards Kouls un grupas “Vanilla Fudge” dalībnieki. Abas grupas atradās Sīetlā, lai piedalītos Sīetlas popa festivālā 27. jūlijā. Viesnīca atrodas uz mola un tolaik viesnīcas apmeklētāji drīkstēja makšķerēt no numuriņiem.

Tiek uzskatīts, ka šajā incidentā kādā dzimumaktā tika izmantotas zivis. Stāstā mēdz būt atšķirības, piemēram, kas tā bija par zivi (visbiežāk tiek uzskatīts, ka tā ir bijusi haizivs), kas bija iesaistīts un kas īsti notika. Grāmatā “Hammer of the Gods” bija sniegta versija, ka kāda jauna, sarkanmataina grūpija tika piesieta pie gultas un Led Zeppelin dalībnieki viņas makstī un taisnajā zarnā ievietoja haizivs gabalus. Tomēr šo versiju noliedz Ričards Kouls, kurš apgalvo, ka nevis grupas dalībnieki bija iesaistīti, bet gan viņš. Pēc viņa versijas, Marks Šteins no Vanilla Fudge to filmēja, bet grūpijai tas viss patika. Turklāt, tika izmantots tikai kādas zivs deguns.

Pēc šī incidenta Led Zeppelin tika liegta pieeja viesnīcai. Viņi pēc nostāstiem noķēra 30 haizivju un tās novietoja zem gultām, trepēs, liftos, skapjos, vannās u.c. vietās. Viņi ūdenī iemeta televizorus, matračus, porcelānu, lampas, u.c. lietas.

1 komentārs »

  1. bļeģ zoofīlijas softcore.

    Led Zeppelin bunģierim ir viena roka.

    Komentārs by gribu_hujeet — 20.02.2009. @ 22:36


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: