Rokmūzikas apskati

25.02.2009.

The Hives – Veni Vidi Vicious (2000)

Filed under: 2000. gadi,Garāžroks — Jānis @ 23:29
Tags: ,

The Hives ir viena [cenzēta] zviedru grupa. Tam ir daudzi iemesli. Šī grupa kļuva populāra pateicoties labāko dziesmu izlasei. Šī grupa dziesmu nosaukumos bieži izmanto pati savu vārdu un vienu dziesmu pat nosauca par T.H.E.H.I.V.E.S.. Un šo rindu varētu turpināt, ja es nebūtu sācis klausīties grupas otro albumu.

Allaž vienādi tērpušies zviedru rokeri jau savā pirmajā dziesmā nevar iztikt bez sava nosaukuma pieminēšanas. “The Hives – Declare Guerre Nucleaire”. Garāžpankrokmetālindīhārdkoršits, kas, tāpat kā pārējie šitkorhārdindīmetālrokpankgarāžas nepaliek atmiņā. Tomēr nezināmu iemeslu dēļ man šī mūzika patīk.

Es nepamanu, ka sākusies jau trešā dziesma. Jo visas ir tik ātras, ka grūti pamanīt, kur viena sākas un otra beidzas. Esmu uzaudzis nepareizas mūzikas pavadībā. Noķeru vilcienu. “Main Offender” ir viena no albuma slavenākajām dziesmām, tai pat ir izveidots videoklips. Šī dziesma atšķiras no citām ar to, ka tā ir normālā ātrumā un ģitāras rifs vēl kādu laiku paliks galvā. Tomēr tad atsākas bundzinieka murgs. Bungas viņš dauza ātrāk nekā bungu mašīna. Spēlējot lēnāk, viņš droši vien var žonglēt ar nažiem.

Albuma vidū ir grupas slavenākā dziesma – “Hate to Say I Told You So”. Lai gan tā nebūt nav  labākā grupas dziesma, tā ir patīkama atkāpe no koncerta psihenē.  Pēc vēl vienas GPRMIHRŠ dziesmas seko “Find Another Girl” kaverversija. Šī dziesma sākotnēji bija soulmūzikas gabals un tas ir manāms arī The Hives versijā. Par atlikušajām dziesmām man nav ko daudz stāstīt, jo tās nav diži citādākas par pārējām.

Dodu albumam 7 zvaigznes no 10.
pilnspilnspilnspilnspilnspilnspilnstukšstukšstukšs

Atstāt komentāru »

Vēl nav komentāru.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: