Rokmūzikas apskati

25.02.2009.

The Smiths un kazas

Kā jau daudzi zina, es cilvēks  eksperimentālā sēne Rūdolfs Velšs (pseidonīms, kas apzīmē manu vēlmi un talantu eksperimentēt ar psihotropām lietām) mēdzu nodarboties ar necilvēciskiem pārbaudījumiem. Klausīties Lienes Šomases, Mailijas Sairusas un Tokio Hotel albumus, bet šoreiz padotais ir uzkāpis uz varžacīm citiem krāniem/krānēm. Biju dzirdējis baumas, ka kazas nepanes astoņdesmito gadu alternatīvo mūziku, tādēļ nolēmu pārliecināties vai  šīs baumas ir patiesas vai nav.

Kā tad man gāja? Bija auksta 16. februāra pēcpusdiena. Pulkstenis rādija 12:58, es paņēmu savu Creative Zen 4GB black mp3 pleijeri (reklāma), uzvilku sarkanās Converse kedas (reklāma) un uzvilku vecmātes adītos cimdeļus (reklāma) un maigā solī devos uz pļavu, kur medijās kazas. Par šo āžaino cilvēkpērtiķu muzikālo gaumi bija dzirdētas vis dažādākās runas, daži ļauži sacīja, ka viņi klausās tikai sūdīgu pankroku, bet citi ka spēj atzīt tikai mūziķus ar dzīvnieciskiem vokāliem. Bet visi kā viens apgalvo, ka šie radījumi nespēj panest The Smiths izdvestās puķu Mančesteras piedūmukotās vibrācijas.  Protams, es neaizmirsu paķert savu Krauklīša bloknotu. (reklāma)

Es sāku ar trakāko – sūdīgu pankroku. Uzliekot Blink 182 – kazas nereaģēja, tikai viena no tām iemaurojās kā tāds trīs dienas nebarots sivēns. Tādēļ es turpināju ar Smashing Pumpkins, pēc šī meģinājuma es secināju, ka kazas ir nihilistiski noskaņoti radījumi, jo liela daļā no tām sāka maukt kā tādi izslāpuši sivēni, bet varbūt tā ir apgrieztā psiholoģija. Respektīvi, es neskatos porno, jo tur attēlotie varoņi ir sasodīti neseksīgi, es labāk paskatos “Panorāmu”. Pseido-nihili feikeru gadsimtā nav nekāds pārsteigums. Ir nācies tikties ar pseido-govīm. Un tad nāca Morriseja, Marra un Co kārta…

Nekas nenotika. Kazas nereaģēja pret The Smiths mūziku. Tādēļ nācās izmēģināt pidaru un Trance cooleru metodi – shuffle songs, kas savu pienākumu izpildīja godam. Uzkrītot Backstreet Boys, kazas nodevās līksmai masturbācija un es varēju doties mājās.

Secinājumi. Kazas atšķirībā no godātā padotā ir normāli cilvēki, kas klausās normālu popmūziku, nevis klausās debilu snobu pusfabrikātu zam zāles.

Turpinājumā :

 • Pseido-rokeri un Bon Jovi
 • Hipiji un Panic at the disco
 • Guntars Račs un Mars Volta

Ieteikumus sūtīt uz laurisreiniks.com

3 komentāri »

 1. [cenzēts]
  Manējais Creative Zen ir zils (reklāma).

  Komentārs by Raitis F. Ātrais — 25.02.2009. @ 22:50

 2. Un tavas Converse kedas ir dzeltenas. 😀

  Komentārs by Ausmkrēslis Rūdolfs — 25.02.2009. @ 22:56

 3. Man nepatīk kazas, to ragi izskatās tik nepopsīgi.

  Komentārs by gribu_hujeet — 25.02.2009. @ 23:08


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: