Rokmūzikas apskati

26.02.2009.

Mazie smirdīgie kociņi – Kraa!!! (2007)

Filed under: 2000. gadi,Garāžroks,Indīroks — Jānis @ 18:06
Tags: ,

Pateicots kolēģim Ausmkrēslim par labvēlīgas augsnes sagatavošanu. Biju cerējis vismaz uz nelielu haltūru apskatā, bet šī haltūra pārspēja pat manas cerības un tā sastāvēja no diviem teikumiem. Tas gan dod man iespēju izpausties. Grupas nosaukums vien ir ko vērts. Es pat teiktu, ka tas lieliski iederētos, ja tā būtu psihodēliskā roka grupa, tomēr Latvijā psihodēliskais roks neeksistē/nav izplatīts. Albums sākas ar dziesmu “Dramatiskā gramatika”. Tās ievads ir ļoti īss un tas mani izsita no ritma, jo parasti ierakstu kādus ievadvārdus pirms solists sāk dziedāt. Diezgan laba dziesma. Tai seko “Mīcītājiem” un, kas ir labi, uzreiz var pamanīt, ka albums netika sacerēts izmantojot vienu melodiju dažādos ātrumos.

Dažkārt dziedāšana pārvēršas bļaušanā, tomēr tas piederas pie grupas. Galu galā, viena no albuma labākajām dziesmām (“Puišu grupa Ketamīns”) nav iedomājama bez Simona Krasta kliedzošā vokāla.

Albuma otrā puse ir mazliet mierīgāka. Tā sākas ar dziesmu “Ipomejas”, lēnu dziesmu par ipomejām (ipomejas ir telpaugs). Arī nākamās dziesmas vairs nevar pieskaitītit pie pankroka, drīzāk pie kaut kā fankroķīga. Dziesmās vairākkārt tiek izmantotas ērģeles. Man grūti teikt, kura puse man labāk patīk – enerģiskā pirmā puse (baltais disks) vai melodiskā otrā puse (melnais disks). Abas ir labas, bet katra savā veidā.

Albums ir pieejams bezmaksas lejupielādei viņu pašu mājaslapā.

Dodu albumam 7,5 zvaigznes no 10.

pilnspilnspilnspilnspilnspilnspilnspusetukšstukšs

Atstāt komentāru »

Vēl nav komentāru.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: