Rokmūzikas apskati

06.03.2009.

The Pains of Being Pure at Heart – The Pains of Being Pure at Heart (2009)

Filed under: 2000. gadi,Indīroks — Ausmkrēslis Rūdolfs @ 22:27
Tags: ,

Iedomājieties tādu sajaukumu kā šizofrēmisks shoegaze sajaukumā kopā ar dīvainākajiem popmūzikas žanriem twee. The Pains of Being Pure at Heart izklausās tieši tā, protams jūs teiksiet Vivian Girls bija pirmās un šīs trīs meitenes izklausās daudz alternatīvāk. Bet tomēr jāatceras, ka The Pains of Being Pure at Heart ir tīneidžeri, kas mani uzrunā daudz vairāk nekā pagājušā gada pseido-tīneidžpiņjokindī šū projekta M83 krūšalbums Saturdays=Youth, kas runāja par to pašu ko The Pains of Being Pure at Heart – pirmā mīlestība, slapjie sapņi, u.t.m.l tīneidžhuiņas. Jo kā zināms kaķi par sevi prot pastāstīt daudz labāk, nekā to dara cilvēki. Un atkal jāmin The Cure piemērs – pancake makeup aficionado (seksīgs jēdziens) Roberts Smits dzied par kaķiem, viņam tas sanāk lieliski, bet domājams ka kaķu korim tas sanāktu pavisam fantastiski.

Pati grupa ir trīs jauni onkuļi un viena jauna tante no Ņujorkas (kārtējā Ņujorkas indie blice, kas pārsteidz) Intresanta ir arī grupas preses relīze (vai kaut kas tāds).

Iztēlojieties The Ramones, kas nomainījuši savas ādas jakas pret vējjakām ar kapuci vai Stefenu Pastelu (Stephen PastelStephen McRobbie no The Pastels), kas īstenībā nogrūda Agi (AggiAnnabel Wright no The Pastels) no tilta un apprecēja Pemu Beriju (Pam Berry no Black Tambourine) un viņiem piedzima trīs bērni, kas nodibināja pop grupu 2007. gadā. Iepazīstieties ar The Pains of Being Pure at Heart, trio no Ņujorkas, kas spēlē sapņainu, tomēr trokšņainu popu ar meitenes un puiša vokāliem, svētlaimīgām meldijām un strauji dimdošu bungmašīnu. (No http://www.myspace.com/thepainsofbeingpureatheart)

Kopumā vērtējot teikšu, ka albums atstāj vienota kopuma iespaidu. Melodijas ir lieliskas, protams, twee popam ir tāds niķis ir jābūt ļoti dzirdīgam klausītājam, lai saklausītu jaukās melodijas. Īpaši vēlos izcelt jauneklīgo Come Saturday un melodisko Everything With You. Varbūt šo grupu izvilka no ausīm ietekmīgais interneta medijs “Pitchfork”. Jā, varbūt albums nav nekas izcili novatorisks. Bet es to noklausīšos vēlreiz un es ceru, ka nākotnē no šīs grupas mēs sagaidīsim lielas lietas. Cerams, ka The Pains Of Being Pure At Heart nesadegs savā garajā koncertūrē.

P.S. Paredzu, ka būs viena no lielākajām jaunajām indie šī gada grupām kopā ar Passion Pit, Little Boots, Florence And Machine.

Albumam lieku 4 lāčus no 6.


Advertisements

Atstāt komentāru »

Vēl nav komentāru.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: