Rokmūzikas apskati

14.03.2009.

Ievadne Īmõkorā (Updated 0.1)

Filed under: Barokpops,Muzikālie jaunumi — Ausmkrēslis Rūdolfs @ 16:15
Tags: , , ,

Tā kā šī lapa strauji progresē tautsijātājs briedis AKA Mailijs Šmailijs AKA Ausmkrēslis Rūdolfs jums piedāvā iespēju ievērtēt stilīgu emokoru, kurš savā psihotropi sēņiskajā lofaijiski arhajiski orukalitātē pārsit jebkuru Smēķu Mušmiru AKA Royskopp albumu. Kā jau noprotat, šajā rakstā mēs runāsim par Tokio Hotel.

Finch

Grupa, kas savu vemjošo popmūziku savieno ar nesošiem stadionsingalongiem par politiķi, kas vakar aprija savu bulciņu, mauku no 36. dzīvokļa un par kodētajām dvēselēm, par ko dziedāja latvju emocore redzamākais pārstāvis Kazha. Daudzi saka, ka Finch slavu nesošo ūdens nēšu slavu izrotā lieliskais pussievietes vokāls, kas ir kaut kas starp Zigfrīdu Muktupāvelu un Lebronu Džeimsu. Grupa protams, nav pietiekoši indīg emuķīga, jo viņi nenēsā apspīlētus džinsus un līdz šim ir izdevusi tikai divus albumus, bet tāpat grupas radītā mūzika rada “ausī pistu” sajūtu.

A Vain Attempt

Klausoties šo grupu un reizē skatoties uz puišmeitēnu bildēm, man gribās iekliegties un spiegt kā spiedzošai meitenei, kurai patīk tā spiegta, ka ikdienas spiedzējs nobāl.  Skaidrs, ka šī grupa nav nekāds Bon Džovi pakaļdarinājums. Līdzības var meklēt ar angļu trio no Tīgnmutes Mūza, jo abas šīs grupas atstāj jauku vīriešu iespaidu.

Mindless Self Indulgence

Asobi Seksu mazās māsas spēj radīt īstu emo slapjo sapni. Piņņājošs vokāls, tamburīna iespēles Galahera garā un vēl pie tam tiek pievienoti Elvisa cienīgas dupša kustības.  Grupa ir izdevusi vairākus izcilus episkos konceptalbumus, kas ir droši liekami vienā plauktā ar jebkuru no Pink Floyd albumiem. Un vispār daudzi uzskata, ka šī grupa atklāti kopē Backstreet Boys, es gan tā neuzskatu. Lielo Bekstrītu ietekmi varēja just grupas debijas albumā, bet pārējie darbi jau iezīmēja jaunu episko gejēru. Tas nozīmē tikai vienu klausieties emocoru.

Brokencyde

Šie skrīmiķu Backstreet Boys piedāvā jaunu novatoritātes plūsmu. Savienojot plūmju dieva Soulja Boy rīmismu ar rūdītiem emokõra karaļu Simple Plan akordiem. Rezultātā rodas dievīgs sajaukums, kuru spēj paklausīties tikai īsti emo psihadēliķi, kas savas ausis ir aizsegušas ar šķipsnām un mēdz griezt vēnas ar nagu šķērēm. Dievīgi. :*****

Bullet for my Valentine.

Visu laiku lieliskākā Valentine grupa kopš My Bloody Valentine. Ja Mana Asiņainā Valentīna nebūtu nolēmusi atkal sanākt kopā, tad Bullet for my Valentine spārdītu dirsu vēl vairāk. Grupa spēlē ļoti dusmīgu šlāgeri par alu, kas mēdz izlīst, par lūzerīgu skrīmo karali, kas pusnaktī pārvēršas par vilkati u.tml. huiņām.

I’m Dead, I’m Dead, I’m Dead, I’m Dead…….


Advertisements

6 komentāri »

 1. Pilnīgi, pilnīgi mizlīgs mēsls. Jibanutie skrīmiķi bļe.

  Komentārs by gribu_hujeet — 18.03.2009. @ 16:13

 2. un vēl tas agrīno gotu video :@

  Komentārs by gribu_hujeet — 18.03.2009. @ 16:13

 3. Tev vispār ie jūtas?

  Komentārs by Emō meitēns — 19.03.2009. @ 23:03

 4. gribu_hujeet pats ir gotisks skrīmiķis, tā kā emo meitēn vari neuztraukties, viņam nav. 😦

  Komentārs by Ausmkrēslis Rūdolfs — 20.03.2009. @ 16:46

 5. :@ stop stop Ausmkrēsli, ne jau es rakstu par ”cut my veines” pōzeriem.

  Bet emo ir seksīgi, bļeģ.

  Komentārs by gribu_hujeet — 21.03.2009. @ 12:58

 6. ienīstu visus pseido-meļņus. :@

  Komentārs by Ptolemajs Georgius — 31.03.2009. @ 16:34


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: