Rokmūzikas apskati

16.03.2009.

Handsome Furs – Face Control (2009)

Filed under: 2000. gadi,Indīroks — Ausmkrēslis Rūdolfs @ 21:39
Tags: ,

Viens no labākajiem blakusprojektiem kanāžu indie vēsturē Handsome Furs izdod savu muzikālo dienasgrāmatu par ceļojumu caur Austrumeiropai.

Wolf Parade līderis Dens Bekners ar  savu sievu rakstnieci Aleksu Periju, pagājušā gada nogalē apbraukāja Austrumeiropu tur sniedzot savus koncertus un paralēli radot un spēlējot savas jaunās dziesmas. Starp citu grupa paviesojās arī Rīgā klubā “Depo” un šogad 27. aprīlī to darīs atkal.

Albums ir pilns ar līdzi plaukšķināmām lieliskām melodijām, kas tiek papildinātas ar indīgāk ģitārām un sintezatoru iespēlēm.  No skaņdarbiem īpaši gribās izcelt Talking Hotel Arbat Blues, kas pavisam noteikti ir albuma labākā dziesma. Tā piedāvā skaistu ģitāras solo un elegantu. New Order Temptation ietekmētais All We Want, Baby, Is Everything( tieši šīs dziesmas dēļ grupa nevarēja izdot Face Control ātrāk, jo grupai bija jāsaskaņo šis tas ar New Order menedžementu) ir vēl viens labs skaņdarbs, lai gan ir pārāk līdzīgs jau minētajam Temptation, piemēram, skotu indie popa varoņiem Belle And Sebastian citas New Order dziesmas Procession, sanāca ne tik identiska. Pārējie skaņdarbi ir lieliski, bet tomēr ieturēti vienā stiliņā. Tomēr es gribu izcelt vēl vienu dziesmu, kuras nosaukums ir krievu valodā, tā ir Nyet Spasiba, kur projekta vokālists dzied “One Voprouz, One Voprouz…”

Kopumā šis ir labs albums, kas būs samērā tuvu manam 2009. gada labāko albumu topam. Albums izceļas ar savu tiešumu un patiesumu, kas amerikāņiem ir netipiski. Jo mēs taču visi zinām, ka amerikāņiem vis ir labi.

Albumam lieku 3,5 sejiņas no 6.

Advertisements

2 komentāri »

  1. Tev vajag Muse.

    Pftu bļe, gribēju sacīt mūzu.

    Komentārs by gribu_hujeet — 16.03.2009. @ 22:34

  2. Mūza top no plutaplasta.

    Komentārs by Ausmkrēslis Rūdolfs — 16.03.2009. @ 23:42


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: