Rokmūzikas apskati

07.05.2009.

Anal Cunt – Top 40 Hits (1995)

Par labāko grupu, kopš Džons Lenons fotogrāfējās kails kopā ar toreiz vēl jauno un seksīgo Joko Ono dēvēto Anal Cunt otrais albums ir tik fantastisks, ka pat portāla metāļuga Kūtris Š. no laimes apraudās. Vai vismaz apmīžās gan…

Ņutonas zēni savā muzikālajā komprušumā apvieno visus iespējamos jeb kad radītos žanrus. Domājat, ka lai ko tādu radītu jums ir vajadzīgi 10 minūšu žanri  a la Kīts Emersons Metjū Belamija mērcē. Šoreiz jūs kļūdaties, šie puikas to izdara 2 minūtes, ne velti albumā ir iekļautas 40 dziesmas, kas visas ir pelnījušas augstākos apbalvojumus un vietu rokendrola slavas zālē.

Grupa savās dziesmās skar nopietnas tēmas. Ne velti šie zēni tiek dēvēti par lielākajiem pediņiem pasaulē, kā stāsta leģenda Anal Cunt gribēja kādu savu albumu nosaukt par “You’re gay” un uz vāka uzzīmēt spoguli, bet šī ideja izgāzās. Reiz pat šie vīri apdziedāja slaveno vegānu Moriseju (Morrissey) un slavenos repmetālistus Limp Bizkit, kas tieši tobrīd baudīja gardo slavas augli pēc grupas slavenākā albuma iznākšanas (Limp Bizkit Think They’re Black, But They’re Just Gay), bet ģeniālākais skaņdarbs ir kāds stāsts par kādu slavenu tirānu vārdā Ādolfs, kurš izrādijās bijis ļoti jūtīgs vīrietis, tātad arī kāds no Āņa paziņu loka.

Diemžēl šajā albumā nav iekļautas šīs dziesmas un šeit pat nav skarta homofobisma tēma (atskaitot,Pepe, the Gay Waiter), tā vietā tiek piedāvāti 40 lieliski gabali no kuriem 8 ir kaverversijas. Īpaši vēlos izcelt lielisko “disko karaļu” Bee Gees supergrāvēja Stayin’ Alive kaverversiju. No orģinālajiem skaņu jūkļiem vēlos izcelt mīlīgo balādīti par ko noteikti sajūsminās mans kolēģis Flower Shop Guy. Pārējās dziesmas arī ir fantastiskas, bet tomēr tās ir pārāk vienveidīgas.

Albums kurš nav pelnījis ne zemu, ne augstu vērtējumu. Tas vienkārši ir lielisks.

Veltījums kādam aktīvam eRoka lasītājam.

2 komentāri »

  1. Augstakas klases maksla, ble! :@

    Komentārs by Mikijs Džeimss — 07.05.2009. @ 23:26

  2. Bļe stiļagas. Ja portāls turpinās šo virzienu, visi šitforki un NMĒsli var iet āņoties.

    You’re gay.

    Komentārs by gribu_hujeet — 07.05.2009. @ 23:58


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: