Rokmūzikas apskati

15.05.2009.

Pavement – Slanted & Enchanted (1992)

Filed under: 1990. gadi,Indīroks — Ausmkrēslis Rūdolfs @ 22:02
Tags: ,

Kopš es izdzirdēju Pavement, es esmu pārtraucis čurāt garām podcaurumam, atsācis klausīties citus indīpoperus un principā nākamais solis ir pavisam vienkāršs. Coldplay es ielikšu 6 zvaigznes un savā softroķeru krutumā sasniegšu Kūtra augstumus.

Pēc alternatīvā roka mainstrīmošanās cilvēkiem ar sarkanajiem matiem, biksēm un Metjū Bļelamiju cienīgu falseta vajadzēja jaunus varoņus. Un tie atnāca. Četru dzērāju apvienībā ar lieliskajām melodijām, to spēja dot.Vēlos tikai piebilst, ka šis ir visu laiku labākais neatkarīgā roka ieraksts, ko katrs rūdīts kantrī heds ir dzirdējis, tāpat domā arī ietekmīgais Blender žurnāls un vesela virkne avīžīgu ļaužu, kas atgādinot par šo albumu mēdz piebilst, ka tas ir perfekts un viens no retajiem gadījumiem, kad defekti pārvēršas efektā. Arī pārējie grupas albumi bija vienkārši fantastiski, varbūt tikai Crooked Rain, Crooked Rain nebija tāds, jo tas atkal bija nevainojams.

Albums sākas ar īstu himnu un līdzi dziedamo skaņu jūkli Summer Babe, kuru tā īsti iemīlēt var noskatoties kādu grupas dzīvo ieraksta video populārajā makšķerēšanas vietnē youtube.com. Trigger Cut ir vēl viena himna, tāpat var teikt par pilnīgi visām dziesmām. Bet īpaši man gribās izcelt fantastiskoIn The Mouth A Desert, kas sākās kā peivmentisks kantrī, bet turpinās kā Pixies cienīgs indī-pindī.

Perfekti…

Albumam lieku 6 ošus no 6.

Atstāt komentāru »

Vēl nav komentāru.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: