Rokmūzikas apskati

17.06.2009.

Maxïmo Park – Our Earthly Pleasures (2007)

Filed under: 2000. gadi,Alternatīvais roks,Indīroks — Jānis @ 16:48
Tags: ,

Pēc ilgāka pārtraukuma atgriežos eSportā, lai apskatītu Maxïmo Park otro studijas albumu. Šo grupu pirmoreiz dzirdēju pateicoties FIFA 08 spēlei. Tajā bija iekļauta dziesma “The Unshockable” (tā ir arī šajā albumā). Man tā iepatikās, tomēr šo grupu vairāk sāku klausīties pēc tās jaunā albuma izdošanas.

Albums sākas ar “Girls Who Play Guitars”. Man patīk. Albumu turpina “Our Velocity”. Kontrasts kā mūziklā, tomēr mūzika ir laba un tas ir galvenais. “Books from Boxes” ir kārtējā labā dziesma, tomēr, vadoties pēc iepriekšējo albumu pieredzes, ar laiku man šāds konservatīvisms var apriebties. “Russian Literature” bija viena no šī albuma dziesmām, ko biju dzirdējis jau iepriekš. Viena no manām mīļākajām šī albuma dziesmām. “Karaoke Plays” ir dziesma, kurai klausāms ir vienīgi piedziedājums, citādi nekas īpašs. “Your Urge” basa rifs ir kā izrauts no šūpuļdziesmas. Pirmā puse iesāka labi, bet noslēgums jau ir vārgāks, tāpēc ceru, ka albuma otrā puse būs labāka.

“The Unshockable” ir mana mīļākā Maxïmo Park dziesma. Enerģiska un šķiet, ka šādu mūziku grupai sanāk spēlēt vislabāk. “By the Monument” ir mazliet līdzīga vienai no stulbās trijotnes (par kuru pastāstīšu vēlāk) dziesmām. Uz sitienu nepateikšu, jo neba apzināti es to sūdu klausījos. Par “By the Monument” – šis ir brīdis, kad kļūst garlaicīgi. “Nosebleed” ir pārāk prasta dziesma. Pāragrais nobeigums mazliet uzlaboja kopvērtējumu. “A Fortnight’s Time” beidzot grupa atgriežas pie sava labā skanējuma. Pagaidām viena no labākajām albuma dziesmām. “Sandblasted and Set Free” ir mazliet par lēnu, bet vidusdziesmas jau nu gan pārspēj. “Parisian Skies” ir laba noslēguma dziesma.

Kopumā albuma vidus bija viduvējs, tomēr savu vērtējumu tas ir godam nopelnījis. Starp citu, Windows Media Player grupas nosaukumu raksta kā Maxịmo Park. Pamēģiniet izrunāt.

Dodu albumam 8 zvaigznes no 10.
pilnspilnspilnspilnspilnspilnspilnspilnstukšstukšs

Komentāros bija rakstīts, ka dziesma labāk izklausās koncertos, tomēr pārbaudīt nebija laika un vēlmes.

3 komentāri »

  1. Ja F. uzliks žanru pindīroks šim rakstam, tad es recenzēšu visu The Killers diskogrāfiju un kronēšu Maximo Park par pindī karaļiem. 😀

    Komentārs by Ausmkrēslis Rūdolfs — 17.06.2009. @ 17:19

  2. Viņiem nemaz tik daudz to disku nav bijis.

    Komentārs by Raitis F. Ātrais — 17.06.2009. @ 19:04

  3. Patiešām patīk bļe.

    Komentārs by gribu_hujeet — 17.06.2009. @ 23:56


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: