Rokmūzikas apskati

09.10.2009.

Bon Jovi – Slippery When Wet (1986)

Filed under: 1980. gadi,Glemroks,Smagais roks — Gundars Latgalovičs @ 23:27
Tags: ,

Mans kolēģis Rūdolfs jau kādu laiku apskatīja šo albumu, tomēr es nolēmu ka dubults neplīst – apskatīšu arī es.

Mana mīlestība pret Džonu un viņa čomiem nav praktiski ne par matu mazāka par Rūdolfa patiku pret šo “pure rock” blici. Es domāju, ka ar to viss izteikts un var ķerties pie dziesmām.

“Let It Rock” iesākums ļauj domāt, ka tulīt, tulīt sāksies riktīgs labākā Deep Purple posma hārdroka gabals, bet Džons tālajā 1986  domāja  citādāk, piedāvājot savu iecienīto kombināciju. Turpinājums ir tik spēcīgs, cik vien spēcīgs Bon Jovi albumā var būt – “You Give Love a Bad Name” un “Livin’ on a Prayer” ir divas smagi populāras popmetāla dziesmas, kas aizkustina pat rūdītus postroka cienītājus. Lai nu ko, bet to Džons savās dziesmās ielikt mācēja. Vēl vienu virsotni albums sasniedz ar “Wanted Dead or Alive”, kas tā vien rosina doties uz šosejas. “Raise Your Hands” ir vēl viens tipisks Bon Jovi skaņdarbs, kas liek kratīt galvu un, protams, pacelt rokas. Ekstāzē vai šausmās – katra paša izvēle. Tas pats raksturojums attiecas uz “Without Love”, vēl vien var piebilst, ka pie šādas balādes var arī aizdegt šķiltavas. Un varbūt kaut ko trakuma lēkmē nosvilināt. Un nu, ardievas no klausītājiem saka “Never Say Goodbye”, kas gan mudina uz tieši pretējo – nekad neatvadīties. Nu bet dziesma ir tik skaista, ka mēs to visu aizmirstam.

Tās dažas dziesmas, kuras es nepieminēju, arī bija tipisks Bon Jovi, tā ka neko garām palaidis neesmu. Un par albumu – Džons un kompānija savā augstākajā lidojumā ever. Tomēr tas tik un tā nav pārāk augsts.

Albumam dodu 6 zvaigznes no 10

full_smfull_smfull_smfull_smfull_smfull_smnone_smnone_smnone_smnone_sm

Atstāt komentāru »

Vēl nav komentāru.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: