Rokmūzikas apskati

10.10.2009.

Miley Cyrus – The Time of Our Lives EP (2009)

Man ir ārkārtīgi milzīgs gods uzsākt darba gaitas šajā ūberstilīgajā mūzikas portālā. Pizģets, kā teiktu Saļikā. Dienām ilgi prātoju, ar kura vispasaules mūzikas giganta daiļdarba recenziju iesākt savu recenzenta karjeru. Variantu bija daudz, bet nācās atdurties pret tādām mūziķu nepilnībām kā celulīts, homoseksuālisms vai nāve. Taču tad kā zibenspēriens no skaidrām debesīm pie manis atnāca gaiša doma.  Fak jē, seksīga mazgadīgā ir tieši tas, kas vajadzīgs! Tā radās šīs Mailijas Sairusas EP, nodēvēts par The Time of Our Lives, apskats.

Platē iekļautas 6 brīnišķīgas kompozīcijas un viena totāla huiņa. Kāpēc huiņa? Džānusu brāļu kastrēto kaķu balsis dziesmā Before The Storm šausminotības ziņā ir salīdzināmas tikai ar Kandavas atrašanos Latvijas kartē. Praktiski tas ir arī vienīgais mīnuss valdzinošās Mailijas ierakstā, jo pārējie gabali ir uz ādas kūstoši šedevri. Dziesma Kicking & Screaming ir Sairusas jaunkundzes maigās rokas pliķis Ešlijai Simpsonei, kura pirms tam šo pašu skaņdarbu izpildīja katastrofāli. Mailijas Nešvilas akcentiņš izbāž Teksasas poproķeni vienā raundā. Tālāk seko perfektie singli Party in the USA un When I Look at You, kuru pasakaino oriģinalitāti papildina seksīgie videoklipi ar tikko nojaušami neķītrajiem Mailijas smaidiem. Vienkārši hujējoši! Dziesmas Talk Is Cheap un titulgabals The Time of Our Lives noteikti iekustinās arī kūtrāko dancātāju, jo tie ir izteikti dejiski un kinētiski virzoši. Lai gan tekstos pārāk acīmredzami izpaušas seksa un narkotiku temats, muzikālā ziņā Mailija ir gājusi vēl tālāk un pierāda to, ka viņa nākotnē noteikti būs r’n’b un klubu mūzikas leģenda īsos bruncīšos un zeķturos. EP sestā kompozīcija Obsessed ir mierīgā un jaukā kantrī gaisotnē ieturēta pasaciņa. Vai es jau pieminēju, ka šajā dziesmā atklājas Mailijas revolucionāri kaislīgais vokāls?

Viss jau būtu ļoti skaisti, bet plate noslēdzas ar sākumā minēto mēslu.

Albums ir jānoklausās visiem, jo tam ir Himalaju virsotnēm līdzvērtīga muzikālā kvalitāte. Ja vien neesi gejs vai tu principa pēc labāk kūsti pie Selenas Gomezas, tad The Time of Our Lives noteikti tev ir must listen. Ah, un vēl visu lieliskāku padara fakts, ka Mailija Sairusa ir tikai 16 gadus veca, tātad viņas kājas kļūs vēl garākas, krūtis lielākas un mūzika – vēl labāka.

Izhujēja veselas 9 balles.

full_smfull_smfull_smfull_smfull_smfull_smfull_smfull_smfull_smnone_sm

4 komentāri »

 1. Badāc, ģeniāli. 😮
  Tikai kur ir atzīme? :@

  Komentārs by Ausmkrēslis Rūdolfs — 11.10.2009. @ 00:00

 2. […] papildinājuši divi jauni autori. Viens no viņiem, Gots de Hujē, kura pirmais darbs ir redzams šeit, iepriekš bija pazīstams kā gribu_hujeet no komentāru sadaļas. Cik zināms, visi viņa raksti […]

  Pingback by Paziņojums « Rokmūzikas apskati — 11.10.2009. @ 20:05

 3. Dodu 10 recenzentam 😀 !! Es pat noklausījos gandrīz līdz galam to yuutuuba dziesmu!

  Komentārs by Lauris — 11.10.2009. @ 22:51

 4. muahah, epic 😀

  Komentārs by Mentols — 12.10.2009. @ 19:47


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: