Rokmūzikas apskati

19.10.2009.

Subjektīvs skaisto mūziķmeiteņu tops

Filed under: Atkāpes no apskatiem — Gots de Hujē @ 21:19

Šādu listi, kurā būtu sarindotas, manuprāt, skaistākās sieviešu kārtas muzicētājas, loloju radīt jau labu laiku. Nudien neiebilstu, ja labai mūzikai klāt nāk arī estētiskais baudījums. Nedaudz ar laiku jau tomēr apnīk skatīties uz ikdienas rūpju pārņemtajiem jorkiem un smitiem. Atgādināšu, ka šis tops ir tīri subjektīvs. Man nav Miss Universe vai Victoria’s Secret kritēriju, viss šeit skatīts pēc manas gaumes un acs.

Numur 6.

Topu iesāk 1968. gadā dzimusī Mičiganas skaistule Dārsija Vreckija, kura galvenokārt savas mūziķes gaitas aizvadījusi 90. gadu roka gigantos The Smashing Pumpkins. Noteikti der atzīmēt viņas lielisko basģitāras pārvaldīšanas māku, kā arī garos, blondos un lieliski koptos matus, kas noteikti ir viņas skaistuma pērle.  Diemžēl no lielās mūzikas Dārsija aizgāja jau 1999. gadā, kad viņa pameta ķirbjus, iezīmējot grupas labāko gadu noslēgšanos un grācijas pazušanu no Billija Korgana vadītās blices. Pagaidām roķīgā elfu princese ir noslēpusies kādā zirgu fermā ASV klajumos, bet, kas zin, varbūt kādreiz viņa atgriezīsies..

Numur 5.

Piektajā vietā ierindojas veselas trīs meitenes, un tās ir velsiešu meičas Ellena, Aleksa un Harrieta no tvīpopa apvienības Los Campesinos!. Parasti katrs izvēlas sev tuvāko, personīgi man tā ir mūžīgi matu krāsu mainošā basģitāriste Ellena (sekojošā klipā viņa gan ir blonda),  savukārt citiem labāk pie sirds iet rudā un kalsnā vokāliste Aleksa, citiem – mūsdienu sieviešu kārtas Paganīni jeb Harrieta. Arī muzikālā ziņā meitenes savu darbu padara godam, un ja vēl skats no āra ir smuks, tad grēks sūdzēties.

Numur 4.

Topā iekļuvusi vēl viena basiste – Kellija no indie roka trio Johnny Foreigner, kuri par savu bāzes vietu izvēlējušies Birmingemu Britānijā. Kellija ne tikai ļoti labi izskatās un spēlē basģitāru, bet dzied seksīgā balstiņā, kura šad tad var uzdot arī skaļāku toni. Pagaidām viņa no tumšmates ir kļuvusi par rudmati, tādējādi piedodot lielisku uguntiņu grupas vizuālajam skatam un lieliski atsverot otra vokālista Alekseja pabaiso matu sakārtojumu. Tāpēc labāk tuvāk aplūkosim Kelliju sekojošajā klipā:

Numur 3.

Pjedestāla zemāko pakāpienu ieņem skandināvu daiļava Nina Persone no zviedru poproka zvaigznēm The Cardigans. Šķiet, par grupas populārajiem un lipīgajiem meldiņiem nekas nav jāstāsta.  Arī Ninas gaiši zilās acis un skanīgā balss daudzus atstāj bez vārdiem, tāpēc vienkārši nodosimies zviedrietes ķircinošajiem acu skatiem dziesmas Lovefool klipā.

Numur 2.

Otrajā vietā ir vēl viena blondīne – Bleika Hazarda no amerikāņu dueta The Submarines. Grupas veikumu noteikti esat dzirdējuši iPhone reklāmā, bet vairāk šoreiz pievērsīsimies skaistajai Bleikai. Arī viņa, tāpat kā iepriekšējās topā minētās sievietes, ir lieliskas un ļoti skanīgas balss īpašniece, taču galvenais Bleikas trumpis ir piemīlīgās garās bizes un smaids, kas spētu izkausēt daudzus. Diemžēl ir kāda neraža – kalifornijas meitenei ir ilgstoši romantiski sakari ar otru grupas dalībnieku Džonu, tāpēc brīnumjaukās Bleikas sirds ir aizņemta. Tas gan nekādīgi netraucē mums papriecināties par viņu pašu.

Numur 1.

Pieļauju, ka par Mailiju Sairusu pēdējā laikā esat dzirdējuši pārāk daudz. Tāpēc, ja nolemjat vērot nākamo videoklipu, vienkārši izslēdziet tam skaņu un izbaudiet.

P.S. Vīriešu topus no manis neprasiet.

4 komentāri »

 1. Un kur Skārleta?!

  Komentārs by normens — 20.10.2009. @ 19:15

 2. Skārleta, protams, ir gandrīz nevainojama, taču man viņa vairāk asociējas ar aktiermākslu. 🙂 Turklāt vismaz manā skatījumā viņai priekšā aizsteigusies cita dziedošā aktrise – Dženifera Lova Hjūita.

  Komentārs by gribu_hujeet — 20.10.2009. @ 21:50

 3. Iesaku tev ievertet ari Collbie Caillat:)

  Komentārs by MarisBoss — 21.10.2009. @ 16:17

 4. […] Lielbritānija, Melisa Auf der Māra Reiz mans arābu kapličas koļega veidoja savu subjektīvo skaistmeiteņu topu. Tā kā man ir fetišs uz rudmatēm un endorfīnu pieplūdums orgānos ir jūtams izjūtot sarkano […]

  Pingback by Rudmataino sieviešu burvība « Rokmūzikas apskati — 16.04.2010. @ 15:35


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: