Rokmūzikas apskati

24.11.2009.

Scooter – We Bring The Noise (2001)

Filed under: Tehnotehnotehno — Ausmkrēslis Rūdolfs @ 17:26
Tags: ,

Pēc garākas pauzes, kuras laikā Uldis pisās ar visādām īmo huiņām, Normunds kūtrojas, bet Gundars turpināja parodēt Raita unikālo piecdesmito gadu rakstības stilu, es esmu gatavs labot šo sasmakušo situāciju ar Hamburgas tehno meistaru albumu.

Skaidrs, ka es riskēju atrauties no paša Raiša, kas vispār ir aizpizģījies līdz Saļika degradācijas līmenim, bet tomēr eRoks nav nekāds eDisko, ja tajā nav apskatīti šī krokodīlādas uzvalkā tērpā blondīna blices 2001. gada albums. Jāatzīst, ka albums savā ziņā ir ūberavangardisks. Gribētos šo albumu salīdzināt ar orālo masāžu kādai korpulentai dāmai, tas sākās ar priekšspēli jeb sagataves procesu. Jāatzīst, ka es šī albuma klausīšanas svētku dienu gaidīju 8 gadus. Tad tas turpinās ar pašu masāžu, kas pati par sevi ir iedalīta vairākās ģeniālās svītās. Bet beigu beigās ir arī absolūti burvīgā pēcgarša, kad tu saproti, ka turpmāk būs grūti klausīties kaut ko citu, atskaitot skūteru. Labi, pietiks pisties, ķersimies kā Kūtris saka pie Tripāna ragiem.

Albums sākās ar minūtes garu ievadu, kurā grupa semplē pašus Dead Can Dance, tā apgāžot manu stereotipu, ka grupas dalībniekiem ir apšaubāma muzikālā gaume. Turpinājums ar megagrāvēju Posse (I Need You On The Floor) ir vienkārši ūberreāls. Acid Bomb iespējams pretendē uz grupas labāko instrumentālo mākslas darbu. Dziesma ir ļoti jautra. To pašu var teikt par albuma titulskaņdarbu, kas seko jau minētajam Acid Bomb. Šoreiz necitēšu Kūtri, bet citēšu pašu Hansu Pīteru “Massive mental shouts to the crowd/this is the sound of the underground/yeah!/now” R U Happy atkal ir dzīvespriecīgs instrumentāls trenss. So What’Cha want ienirst pat tādā žanrā kā breikbīts, kas turpinās ar Burn The House, kas pēc mana brāļa domām ir vienīgais labais mirklis albumā. Chinese Whispers sasniedz savu augstāko deģenerācijas virsotni, atzīšos, ka klausoties šo dziesmu es klusu ieslīdēju sava brāļa istabā un nozagu viņa sporta bikses. I Shot The DJ ir albums superhits numur 2. Diemžēl pēc šī darba albums ieslīgst depresijā un noslēdzošie trīs skaņi ir tikai parasti, monotoni tehno bīti, kos var klausīties tikai atrodoties brāļa sporta biksēs.

Jāatzīst, ka vācu tehno lielmeistaru meistarstiķis ir hīti, ja viņi ieslīgst eksperimentalā kalbaskā, tad nekas labs nav gaidāms. Un tieši šoreiz puiši ir pārcentušies sevi padarīt par jaunajiem tehno Dead Kennedys, albumā par hitiem var nosaukt tikai 2 dziesmas, varbūt 3. Un no šiem hitiem var izcelt tikai vienu skaņdarbu. Karoč, huiņa un katram savs.

Albumam lieku 2 zvaigznes no 10.

Wicked Candyman is back, yeah. 😮 😮 😮

8 komentāri »

 1. Skūters ir tehno mooz, tāpēc izvērtē savu seksuālo orientāciju.

  Bet priekš atgriešanās recenzijas diezgan maza huiņa, tāpēc huiņa. Jā.

  Komentārs by gribu_hujeet — 24.11.2009. @ 17:43

 2. Bļ, tu vispār āzi saproti kādai muzikālajai sagatavei būtu, lai recenzētu un klausītos Scooter. Tā kā tu ar saviem Džonijiem Foreigneriem un Čadiem Vangalāniem vari iet kakāt. Bļ, pat es varu noklausīties īmo draņķi, ielikt tam 9 zvaigznes un dirst kaut ko pa Saļiku.

  Komentārs by Ausmkrēslis Rūdolfs — 24.11.2009. @ 17:57

 3. Tu nu gan esi ānisks, es tev izsaku komplimentu, bet tu normāli uzcepies. Vai tiešām blondi vācieši tev piebaida diņķi? 🙂

  Komentārs by gribu_hujeet — 24.11.2009. @ 18:17

 4. Vismaz manu vārdu varēji pareizi uzrakstīt :@ Recenzija – ja neizdzēsīs, tad būs tā huiņa ir tā vērta.

  Komentārs by gundarsz — 24.11.2009. @ 18:34

 5. Jā, bļ, blondi vācieši mani uzbudina. 😀

  Komentārs by Ausmkrēslis Rūdolfs — 24.11.2009. @ 21:41

 6. principā es ar to gribu teikt, ka šis bija mans pēdējais raksts šādā stilā, turpmāk es neeksperimentēšu un izmantošu Kūtra izstrādāto šablonu kā pareizi recenzēt nevienam nezināmu indie.

  Komentārs by Ausmkrēslis Rūdolfs — 24.11.2009. @ 21:58

 7. Avtor poļnij mudak.

  Komentārs by Vperjod, Saļik! — 25.11.2009. @ 15:25

 8. Āni varēji vismaz parakstīties zem seišas epasta. 😀

  Komentārs by Ausmkrēslis Rūdolfs — 25.11.2009. @ 19:05


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: