Rokmūzikas apskati

02.01.2010.

2010. gads mūzikā.

Filed under: Muzikālie jaunumi — Ausmkrēslis Rūdolfs @ 01:10

Tā kā mans kolēģis Gots de Hujē nāk no pilsētas, tad viņš savā pseidorakstā nepieminēja to par kāiem mūzikas notikumiem runās laukos. Voila.

Ja pērnais gads bija Blur un Bon Jovi (pirmajā gada pusē) un Maikla Džeksona un Bon Jovi (otrajā gada puse) gads, tad šis visticamāk būs Pavement un Bono gads. Jācer, ka indie karaļu, kas šogad ir nolēmuši apvienoties un apceļot bez maz vai visu pasauli parādot, ka Bobs Nastanovičs (grupas kovbelists, kas koncertos dziesmu Unfair, Conduit for Sale un Debris Slide laikā nenormāli bļauj, tā teicami kontrastējot ar Stīvena Malkmusa vienaldzīgo vokālu) ir visu laiku krutākais mūziķis pasaulē, neiztraucēs kāda leģendāra popmūziķa nāve, kā tas notika strauji augošo Blur krutumu nomainot pret baltā prinča Maikla Džeksona krutumu.

Otru 2008. gada personību Džonu Bon Džovi šogad nomainīs Bono, kas šogad ir nolēmis pārspēt Džonu piedaloties Twilight sāgas trešajā daļā. Tāpat Bono ar U2 šogad apmeklēs Helsinkus, tā aizvilinot daudzus eRoka lasītājus skatīties maģiskās Mistera B. olu kasīšanas spējas. (skat. šo bildi http://img3.www.spoki.lv/upload/articles/94/94483/images/slaveniba-bono-4.jpg)

Runājot par gada krutāko albumu, mana intuīcija saka, ka šogad Vampire Weekend Contru no sava troņa nodzīs jaunie jaunā viļna bīčboji The Drums, kas visus pērn pārsteidza ar savu EP Summertime un dziesmu Lets Go Surfing. Jau tagad visi runā, ka puiši savā laboratorijā neaprobežojas ar lētu alkoholu, bet eksperimentē ar Dunedinas skaņu ( dunedin sound astoņdesmito gadu Jaunzēlandes pilsētā Dunedinā pastāvošs indie pop žanrs), piecdesmito gadu bībop un mēgina kopēt Joy Division. Būs spoži, bļa.

Principā, tas arī viss. Esiet veseli 2010. gadā un nedariet muļķības. Galvenais lasiet sukas eRoku, bļāā, tad iespējams es lamāšos mazāk un Kūtris ieliks The Cure Disintegretion albumam 10 zvaigznes.

2 komentāri »

  1. Kļūda pēdējā rindkopā ar gadu, bļa. ;(

    Komentārs by Es — 02.01.2010. @ 03:26

  2. Muļķības

    Komentārs by Ausmkrēslis Rūdolfs — 02.01.2010. @ 14:15


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: