Rokmūzikas apskati

06.01.2010.

Kesha – Animal (2010)

Filed under: 2010. gadi,Pops — normens @ 00:09
Tags: ,

Kurš to būtu domājis, ka pirmais 2010. gada albums būs deju popmūzika?

Pieņemu, ka daudzus ir pārsteidzis tas, ka eRokā parādas arī šādas mūzikas recenzījas, tomēr mēs esam nolēmuši šogad strādāt citā virzienā, un ir arī vairākas idejas, kā papildināt šo lapu, bet par to citreiz. Kesha vai Ke$ha, la icik tas pārsteidzoši nebūtu, ir nevis visai sekls pseidonīms, bet gan viņas pirmais vārds. Keša Roza Seberta nāk no Losandželosas, un popularitāti sāka iemantot 2009. gada sākumā, kad sadarbojās ar reperi Flo Ridu viņa singlā Right Round. Gods kam gods, meitene netīkoja pēc ātras slavas, tāpēc neparādījās kompozīcijas videoklipā. Iepriekšējā gada oktobrī un novembrī par viņu visā pasaulē sāka runāt kā nopietnu spēlētāju popmūzikas lauciņā, kad debijas singls Tik Tok Austārlijā, Kanādā, Jaunzēlandē un ASV nokļuva singlu topu pirmajās vietās. Pēc šiem panākumiem dāma turpināja darboties, un šodien ASV iznāk viņas debijas ieraksts Animal.

Ja runājam par pašu albumu, tad gaidīju, ka tas būs daudz sliktāks, kā tas aptiesībā izrādījās. Pēc Tik Tok noklausīšanās man jau grībējās sākt skaļi lamāties par to, ka kāda atkal cenšas kopēt to dziedāšanas manieri, ko 2006. gadā ar teicamo singlu Pop The Glock radīja Afija, tomēr par laimi mans pareģojums izrādījās neprecīzs. Ja godīgi, man ir ļoti žēl, ka populārā popmūzika mūsdienās ir līdzīga kā Tik Tok, kur vienu Lady Gaga vai Keitijas Perijas singlu ir grūti atšķirt no cita, un ja vien Keša šeit neizmantotu tik savādu vokālu, tad arī viņu noturētu par vienu no augstākminētājām dāmām. Ja atgriežamies pie Animal, tad jāsaka, ka ierakstā ir dažāda veida popmūzika, un vismaz man prātā vislabāk ir palicis fakts, ka tur sadzirdēju skaņas, kas šķita līdzīgas gan 90. gadu Eiropas cukorotajam popam (dziesma Kiss N Tell), no kuras nevienu mākslenieku nespēju atcerēties, jo viņi visi bija viendienīši, kā arī pāris dziesmas atgādināja Disneja mūziķu popu. Ļoti plašs mūzikas diapazons.

Lai gan šeit varēja lasīt diezgan lielu kritiku par Keshu, tomēr velns nav tik melns kā viņu mālē. Man nepatika, bet domāju, ka citiem patiks.

Dodu albumam 6,5 zvaigznes no 10.

half_sm

Nu, vai arī Jums šī neatgādina kaut ko no deviņdesmitajiem?

Advertisements

8 komentāri »

 1. Sito tu nospiedi no TvNet, gandriz mats mataa:)

  Komentārs by MarisBoss — 06.01.2010. @ 10:53

 2. Pilnīgas muļķibas, tas ka Kūtrim ir tāds pats asociāciju sektors kā Jānim Ž, nenozīmē, ka viņš špiko no tīvīneta.

  Komentārs by Ausmkrēslis Rūdolfs — 06.01.2010. @ 19:27

 3. Pamuldi vel, supermuzikasekspert.
  Tad abi ir spiedusi no 1 avota:)

  Komentārs by MarisBoss — 06.01.2010. @ 22:40

 4. Varbūt, krīzes depresijas nomāktais superpseidokomentētāj, parādi konkrētas citātus, kuros Kūtris ir zadzis no Žildes vai no tava nez kur atrodamā 3. avota?

  Komentārs by Ausmkrēslis Rūdolfs — 06.01.2010. @ 23:25

 5. Žilde paslepus raksta eRokā zem Kūtra vārda, tāpēc arī nav brīnums, ka reizēm viedokļi ir pārāk līdzīgi. 🙂

  Komentārs by gribu_hujeet — 07.01.2010. @ 00:05

 6. Mari, kur esmu kopejis Zildi? Ja, ir zinamas lidzibas karjeras apraksta, bet vai Tev ir zinami kadi svarigaki vinas ieprieksejas dzives notikumi par pieminetajiem? Salidzinajums ar Uffie? Kamon, ja esi vinu kaut reizi dzirdejis, so nevar nepamanit!

  Komentārs by normens — 07.01.2010. @ 00:28

 7. Ke$ha labākā !!

  Komentārs by mrh — 10.01.2010. @ 19:28

 8. ēm…
  avots ir točna zināms, vismaz, zinu tvneta avotu, tā, ak sīto arī laikam, kkur netā angļu valodā lasīju rakstu, kas bija pretty much the same.. 😉 Tā, ka nu jā. Par tvnetu toč saku – nokopējuši un drošivien caur google translate. :DD Ta bļin tur tik debīls raksts. 😀
  Keša patiesību sakot, ir visai interesanta personība. Tā, ka labāk tiem, aks neko nezina par viņu paturēt muti aivērtu, tiem, kas ir papētījuši un tāpāt vīlušies – no one gives a damn about you bitchez! 😉

  Komentārs by lowlife — 07.02.2010. @ 20:30


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: