Rokmūzikas apskati

17.01.2010.

Owen Pallett – Heartland (2010)

Filed under: 2010. gadi,Barokpops — Ausmkrēslis Rūdolfs @ 20:47
Tags: ,

Kamēr vislatvijas kandavnieki gaida jauno Of Montreal vidējo Radio SWH klausītāju ir pārtsteidzis jaunā žanra indie gay spožākais pārstāvis Ouvens Palets ar savu vijoļsintīpopa darbu Heartland.

Kā jau to visi lieliski zina, tad Kanādas akustiskā vijoļprojekta viena cilvēka sastāvā Final Fantasy dalībnieks un galvenais pirksts un balss Ouvens Palets nolēma atteikties no sava pilnīgi jobanā un pediņiskā pseidonīma. Vai tas kaut kā ietekmēja muzikālo kvalitāti?

Manuprāt, jā. Jo Kanādās stīgu meistars savā jaunākajā darbā no minimālistiski reālistiskās intīmās skaņas ir atvadījies un papildinājies to ar dažādiem tehno, Pet Shop Boys cienīga sintīpopa un pat The Jesus And The Mary Chain cienīgām psihoskābes bungošanas efektiem. Protams, savā būtībā Ouvens paliek, tas pats Final Fantasy, kas iepriekšējos albumos. Pediņiski emocionālā izjūta,vijoles trokšņi,  teksti par reālām personām (plates labākās dziesmas ir veltītas kādam noslēpumainam Luisam) ir Paleta firmas zīmes un ja viņš no tām atkāptos, visticamāk viņš atvadītos no sava pasaules spožākā popmūzikas stīgu aranžētāja titula

Kopumā konceptuāli lielisks darbs ar pāris spožiem izlēcieniem vijoļnieciskā Pet Shop Boys garā. Vienīgais mīnuss ir tāds, ka šim albumam trūkst skarbuma un tas nebūt nav spožs, bet tomēr muzikāli to var uzskatīt par Paleta muzikālo virsotni kā solomāksleniekam.

Albumam lieku 8 zvaigznes no 10.

full_smfull_smfull_smfull_smfull_smfull_smfull_smfull_smnone_smnone_sm

(ouvensgejs)

Atstāt komentāru »

Vēl nav komentāru.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: