Rokmūzikas apskati

02.02.2010.

U2 – Pop (1997)

Filed under: Pediņroks,Zoofīļu roks,Ņuņroks — Ausmkrēslis Rūdolfs @ 00:13
Tags: ,

“Uno, des, tres. Jē jē jē jē. Hello Hello,” tērpies ādas apģērbā un ar kovboja bereti galvā spalgā balsī kliedz A līmeņa slavenība un īru nacionālais lepnums Pols Deivids Hensons.

Protams, par šo grupu visi mēs šogad runāsim daudz un dikti un pamats ir milzīgs, jo visiem Bono muzikālie, kulināriskie eksperimenti ir tā zajebala, ka vispār zajebala. Ja saprotat ar ko to esmu domājis. Pati grupas galvenā cepure The Edge jeb hujzneškāviņusauckovbojsnoīrijas par ši eksperimentālā albuma ietekmēm min leģendāro producentu Flūdu, resnos sintezātorkompleksvečus Devo, sešu ģitāras stīgu sintēzātorpopa grupas no septiņdesmitajiem un Deivida Bovija zirnekļus. Karoč, pilnīgs Bono, bļe.

Plate sākas ar huiņu Discoteque, kas apskatot tās vikipēdijas ierakstu nešķiet tāda fēce, jo kovboji ir centušies un izmantojuši dažāda veida delay efektus, lūpus, teipsus, semplus un flipflopētus glaidefektus. Tātad dziesmas vismaz uz papīra ir ahujenij kruta. Un skatoties dziesmas video, kur jau minētais The Edge tēlo kovboju geju, man sagribās izpīpēt pačku DžBDž cīgu. Jāatzīst, ka pārējo blāķi gabalu pat nespēj noklausīties tie dāmīši, kas ciena JūTū par viņu iepriekš sastrādātajām ziepēm, moš, tikai pediņu himnu Mofo, kur Bono skar savu četrdesmitgadnieka krīzi respektīvi olnīcu niezi.

Lai gan 100 procentu albuma dziesmu ir pilnīgākā huiņa, bet kopkoncepts ir pizdatij kruts, bet nobeigumā es vēlos pateikt, ka agrāk man U2 man šķita tādi jobanuti pozeri un geji kā Echo And Bunnymen, bet pēc šī albuma noklausīšanās mana cieņa palielinās kā Bono penis skatoties uz New Order dalībnieku bildēm.

Albumam lieku Bono no Bono zvaigznes

Atstāt komentāru »

Vēl nav komentāru.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: