Rokmūzikas apskati

18.02.2010.

Robert Pollard – We All Got Out Of Army (2010)

Filed under: 2010. gadi,Garāžroks — Ausmkrēslis Rūdolfs @ 21:04
Tags: ,

Es ilgi domāju, ko rakstīt šajā ūbersuperīgajā, ūbernepārvērtākajā un ūberendrofīnajā ievadā. Beigās es nolēmu tajā ierakstīt tikai divus vārdus “Roberts Polārds”

Runājot par Robi, tad tur nav ko daudz ko stāstīt, lai par viņu labāk pastāsta viņa agrīnās grupas, low fidelity alkoholisma spožāko pārstāvju Guided By Voices koncertvideo tieši zem šīs rindkopas. Roberts ir sarakstījis tūkstošiem dziesmu (liela daļa no tām ir pilnīgāka h…a), atzīts par vienu no krutākajiem dziesminiekiem kaut kāda j…..ā pseidoaptaujā, strādājis par skolotāju līdz 1994. gadam, kad Guided By Voices ar savu tualetes mūzikas meistardarbu Bee Thousand iegūst kritiķu atzinību. Bet kādēļ visi mīl šo grupu un Džulianu Kasablankasu var uzskatīt par izkārnējušu homīti, salīdzinot ar Robertu Polārdu, par to jūs varēsiet pārliecināties sekojošajos video.

Roberts pēc savas low fidelity supergrupas Guided By Voices izjukšana, neieslīga alkoholismā, bet turpināja izdot ar apskaužamu regularitāti albumus, protams dziesmu kvalitāte bija smagi kritusies un starp tīri normāliem albumiem bija ieklīdusi arī kaut kādas fēces, bet kuram ģēnijam gan negadās radīt kādu pilnīgu fiasko? Šo albumu var pieskaitīt pie pirmās kategorijas, ievadošais Silk Rotor gan tā nelika domāt, jo tas ir vienkārši fantastisks džingdžanglij grāvējs krutākajās neatkarīgā roka tradīcijās. Ja onkulis tā turpinātu, tad Jānis Žilde varētu masēt pie šī albuma un iešķiebt tam titulu “Mēneša albums” Diemžēl sekojošās dziesmas ir diezgan tipiskas rokenrols paraugdemonstrējumu dēši, par kurām mans latgaļu kolēģis būtu lielākā sajūsmā nekā par vārdā neminamā bītla jaunāko ripuli. Protams, starp šīm klasiskajām smallfeisitātēm ir iekļuvis, kāds nostalģisks low fidelity alkoholisma paraugs tik tikko no tualetes nācis, un pat tādi vērtīgi skaņdarbi kā We All Got Out (Of The Army), Cameo Of A Smile.

“Malacis, vecais perdeli,” tā noteikti par Robertu Polārdu 2010. gadā teiktu Bono (ja ne Bono, tad Marks Edvards Smits gan), lai gan visticamāk, ka tā nekad nenotiks. Un vispār šadus ģēnijus sen vairs nevērtē, tikai visi apbrīno viņu apbrīnojamo prasmi tukšot plastmasas pudeles, tādēļ jebkāda zvaigžņu likšana šajā gadījumā ir pilnīgi amorāla un pornogrāfiska.

Atkal tavtrubas īpatnību dēļ beigu video nebūs. 😦

2 komentāri »

  1. :3

    Komentārs by Raitis F. Ātrais — 18.02.2010. @ 21:56

  2. normāls alco-fi

    Komentārs by gribu_hujeet — 18.02.2010. @ 22:46


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: