Rokmūzikas apskati

30.04.2010.

Ardievu, SWH!

Filed under: Muzikālās sēras — normens @ 20:08
Tags: , , , ,

Aprīļa vidū visos plašsaziņas līdzekļos ar lielu pompu tika paziņots, ka no piektā maija Radio SWH ētarā būs dzirdams Intars Busulis, kurš ieņems Egona Reitera vietu pēpusdienās, un ikviens saprata – no šīs dienas šajā radio nekas vairs nebūs kā agrāk. Sākās dažādas spekulācijas, minējumi, ko tikai pastiprināja ziņas par to, ka Māris Žigats strādājot pie jauna radio dibināšanas. Pēc neilga laika parādījās baumas, ka arī Artis Volfs un Toms Grēviņš pametīs radio, arī tās apstiprinājās – pagājušajā nedēļā tika izplatīts paziņojums, ka viņu abu ētara laikā parādīsies Normunds Rutulis…

Vakardiena un šodiena SWH klausītājiem pagāja tādā saldsērīgā noskaņā – lai gan ikviens no dīdžejiem apgalvoja, ka šīs nav beigas, bet gan jauns sākums, to tādā veidā bija pagrūti uztvert. Jā, šoreiz nebija tik žēl, kā tad, kad paziņoja, ka tiek pārtraukts Toma Grēviņa vadītais Lielais Vakars, jo bija laiks tam sagatavoties, bet tāpat – sajūtas bija ļoti skumjas. Domāju, ka varu runāt ikviena aktīvā šī radio klausītāja vārdā – SWH bija gandrīz kā ģimenes loceklis, to klausījāmies priekos un bēdās. Daudzi, tostarp es, ar to kopā uzauga, šo trīs vīru spēlētā mūzika ir ietekmējusi neviena vien cilvēka muzikālo gaumi. Šī trīs burtu kombinācija bija un ir īpaša. Vai būs tālāk, par to šobrīd grūti spriest, bet šķiet, ka  “nākamajā sezonā pēc šiem plejofiem” nekas vairs nūbūs kā līdz šim. Visvairāk pietrūks noskaņas.

Atgriežoties pie atvadām, nevaru nepateikt paldies tiem 15 pārējiem cilvēkiem, kas vakar, tāpat kā es, spītējot drēgnajam laikam un nelielajam lietum, tomēr atnāca godināt Egonu Reiteru pašā pēdējā Braucamā Laika stundā. Liekas, ka pats skaistākais mirklis bija tad, kad pie mums tika nolaists mikrafons, un nodziedājām Jauna Mēness dziesmu Piekūns Skrien Debesīs (kad saņemšu šī dziedājuma audioversiju apsolu to ielikt šeit). Līdzīgā, saldsērīgā noskaņā arī pagāja šī diena – vispirms Toms, bet pēc tam arī Artis Volfs spēlēja visdažādāko mūziku, ko ne vienmēr atļāvās atskaņot iepriekš (īpaši jāuzteic Grē mash-up’i), klausītāji arī varēja dzirdēt daudzus no gadu gaitā nedaudz aizmirstajiem, bet jaukajiem viņu džingliem. Dienas kulminācija bija pēdējās Pusdienlaika minūtes, kuras var dzirdēt šeit. Komentāri lieki, vienkārši jāklausās.

Šodien arī tika noņemts noslēpumainības plīvurs no tā, kas notiks tālāk – darbību ir sākusi interneta lapa revolūcija.lv, kurā tad arī tiks ziņots par to, kas un kā notiks tālāk. Jāatzīst, ka par šo man ir interesanta informācija, kuru, diemžēl, nedrīkstu atklāt, vien varu pateikt – sekojiet šai lapai, būs interesanti!

Paldies Jums par to, ko šo gadu laikā darījāt SWH. Tas netiks aizmirsts, klausītāji Jūs un Jūsu vadītos raidījumus atcerēsies vēl ļoti, ļoti ilgi. Un esmu pārliecināts – arī jaunajā mēdijā tas aktīvo klausītāju loks, kas bija, saglabāsies. Lai izdodas, ticu, ka tā būs!

P.S. Toma Grēviņa komentārus var izlasīt šeit.

P.P.S. Kāds ļoti interesants ieraksts no 2008. gada 16. maija vakara – dienas pēc grandiozās SWH 15 gadu jubilejas ballītes. Ja nedzirdējāt to toreiz, varētu būt interesanti! Tas bija tiešām aizraujoši!

2 komentāri »

  1. man vakar pēc Egona galīgi skumji palika. nebija tālu arī asaras.
    Paldies! Gaidu jūs atpakaļ.

    Komentārs by saskumusī mājsaimniece — 30.04.2010. @ 20:41

  2. mēs 2 būtu pieskaitījušies tiem 15, bet rēķinājāmies ar 19:00 un tiešām vairs nebija laika… žēl.

    Komentārs by guerilla — 01.05.2010. @ 00:48


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: