Rokmūzikas apskati

17.05.2010.

Flying Lotus – Cosmogramma (2010)

Filed under: 2010. gadi,Bez kategorijas — Ausmkrēslis Rūdolfs @ 18:14
Tags: ,

Iespējams šī gada kritiķu mīlētākais albums no elektroniskā nez nez nez h….enieka, melnā un Warp Records Timbalanda, pičforkētā Boja Džordža Flying Lotus beidzot arī nacionālajā nošu portālā. 

Jā, jā, iečekejot krutās vikipēdijas sadaļu profešional reitings paverās teicams skats. Redzami tikai ļoti patīkami un Auda čempions tipa vērtējumi. Ļoti iespējams, ka tas ir avanss flaijing lotusam par to, ka viņš būtība kaut cik klausāmu padarījaiespējams gada neaizmirstamākā ģēnija Gonjasufi debijas repindiešuhiptehno albums? Bet varbūt kritiķus apstulbinājusi jaunā konceptuālā pieeja albumam kā saturiskajam meditācijas formulējam. Bet varbūt vienkārši Flying Lotus ir ādas pigmentāciju nomainījis Radiohead bundzinieks. Da h.. zin.

Turpinot filozofēšanu un citējot ietekmīgus muzikālos jogmedijus Gonjasufi izskatā, tad Flying Lotus ļoti iespējams sazagās labi daudz skābes, ieslēdzās tumšā istabā un veselu gadu tikai spēlēja Nintendo datorspēlītes brokastīs, pusdienās un vakarīņās rijot lizergīnskābes dietilamīdus. Izejot no istabas džeks apsēdās pie kompja un radīja baigi inovatīvos bītus, sazvanījās ar visādiem džezeriem, reperiem un Tomu Jorku pieaicinot iespēlēt, iedziedāt pāris šizo partijas.

Dabsteps,  hiphops, čipmūzika, tehnotehnotehno un pats galvenais frīdžezs ir ietilpinājies šajā albumā, kuram patiesībā pat ir grūti ielikt kādu konkrētu vērtējumu, jo tas ir kaut kas pavisam svaigs un nedzirdēts. Pat rūdītam eksperimentētājam šis albums nedos ausī pirmajās reizēs. Tāpat plates kopējais koncepts šmoncepts ir pašvaks, liekas ka Flying Lotus ir gribējis pačakarēt nabaga aptaukojošo klausītāju un izveidojis pamatīgu muzikālo puzli. Piemēram, dziesma ar nosaukumu Intro albumā ir tikai ar numuru četri. Bet manuprāt tieši šis haoss piedod šim albumam papildus šarma punktus. Plates labākās kompozīcijas atrodas Flying Lotus piedāvātājā albuma vidū. …And The World Laughs With You ar Tomu Jorku no Radiohead un totāls frīdžezs, kur iesaksofenējis Džona Koltraina radu gabals Ravi.Atstāt komentāru »

Vēl nav komentāru.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: