Rokmūzikas apskati

01.06.2010.

Born Ruffians – Say It (2010)

Filed under: 2010. gadi,Indīroks — Ausmkrēslis Rūdolfs @ 15:23
Tags: ,

Ši vasaras pirmā mēneša pirmā diena tiek atzīmēta ar Kanādas standartroķeru Born Ruffians otro albumu.

Jāatzīst, ka grupas 2008. gada debijas albums Red, Yellow And Blue man tīri labi patika, neskatoties uz neskaitāmajām atsaucēm uz vairākām tobrīd aktuālām grupām kā Vampire Weekend un Animal Collective. Divus gadus vēlāk grupa, kuras debijas albumā tiešām bija viens Normunda Rutuļa grāvēju līmeņa gabals Hummingbird, izdod šo albumu, kuru bargie mūzikas delfu orākuli no pič[cenzēts] pamatīgi noliek ar māliem un fēcēm ar, kurām nez cik gadus atpakaļ Rīgas praidā tika apmētāti homoseksuālisti. Toņdakšportāla Lerijs Fizhujzneškādsturm&$3$uka Say It ieliek zemāku nekā Coldplay sliktākajam albumam. Manuprāt, īsti nepelnīti. Zinot faktu, ka Lerijs ar kolēgiem šogad ir rekomendējis atklātu homoseksuālisma propagandu (Male Bonding), hļovu troniku (Four Tet), vienkārši ļaunu mūziku (Liars) un The National.

Jā, jaunajā albumā rufiāņi ir pazaudējuši savu jauneklīgi vitāli dzīvelīgo šarmu. Pazudusi daudzbalsība, bet klausoties šo albumu, kas noteikti nav nekas sevišķi avangardiski spēcinošs, ausis nedeg un melodijas ir pat patīkamas. Varētu pat teikt, ka Say It ir ļoti labs fona mūzikas albums. Protams, varētu šos džekus nolinčot, tā fakta dēļ, ka viņi pievērsušies totālam popsim un atsauces uz vampīrvīkendiem ir kļuvušas īpaši uzmācīgas, bet kā jau teica KŠ “portālā jāvairo pozitīvisms.”

Kopumā tīri ok viduvējība, karoč totāls seštorka.

6/10

P.S. 200neznezkurā gadā rufiāņi nolēma izveidot kaverversiju  sava Warp Records kolēģa Aphex Twin dziesmām Milkman un To Cure a Weakling Child.

Advertisements

Atstāt komentāru »

Vēl nav komentāru.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: